Podejmij wyzwanie - Tara Mohr

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: GALAKTYKA
Kod produktu: F2E7-709F6

Opis

Pracując jako coach, Tara Mohr dostrzegła, że kobiety zwykle postępują zachowawczo. Panie mają co prawda apetyt na podejmowanie odważniejszych wyzwań, ale brakuje im wiary we własne możliwości, co zwykle rodzi frustrację i niezadowolenie.

Jeśli jako dorosła kobieta masz dość bycia "przykładną uczennicą", sięgnij po tę książkę.

W Podejmij wyzwanie znajdziesz całe mnóstwo narzędzi, które pomogą ci zerwać z nawykiem bezowocnej samooceny i wyzwolić się spod krępującego wpływu pochwał i krytyki innych. Każda z nas ma swoje aspiracje, i nawet jeśli nie marzysz o fotelu prezesa korporacji, Tara pokaże ci, jak rozbudzić w sobie pewność siebie i poczucie własnej wartości.

 


Odmień swoje życie - uśmiechnij się, odpręż i znajdź własne powołanie!


 

Działania Tary Mohr zyskały uznanie sławnych kobiet, choćby Marii Shriver czy Jillian Michaels, a także mediów. W prowadzonych przez nią kursach wzięło udział wiele tysięcy pań gotowych do podejmowania śmiałych wyzwań. Jesteś jedną z nich!

 


Ekspertka z dziedziny przywództwa i motywacji uczy kobiety, jak wprowadzać zmiany w sobie i na świecie.


 

Co by było, gdybyś zamiast wewnętrznego krytyka zaczęła słuchać wewnętrznego mentora? Gdybyś wyzwoliła się spod władzy ciągłej samooceny i przestała się bać porażki, a nawet sukcesu? Gdybyś zadbała o wewnętrzny spokój, dotarła do własnej intuicji i odnalazła misję swojego życia?

Zapraszam w fascynującą podróż po najgłębszych zakamarkach psychiki - do poznania naszych ukrytych lęków, mechanizmów blokujących realizację, a nawet uniemożliwiających postawienie pierwszego kroku w kierunku marzeń. Tara Mohr przywraca wiarę kobietom, dostarcza konkretnych odpowiedzi i narzędzi do tego, by przestać się bać, podjąć wyzwanie i na końcu poczuć yirah! To książka inspirująca, budująca, odkrywcza, poszerzająca wiedzę o sobie samej. Polecam ją też osobom wspomagającym rozwój innych - psychologom, coachom, trenerom.
Katarzyna Elżbieta Mikrut, certyfikowany coach i trener FRIS - style myślenia, członek Stowarzyszenia Nowa Psychologia

 

Już, już byłaś gotowa podjąć wyzwanie, gdy w twojej głowie znów przemówił ON - wewnętrzny krytyk. "Odpuść sobie, i tak nie dasz rady, za mało potrafisz, za mało wiesz" - powtarzał. I uwierzyłaś mu. Zrezygnowałaś. Tara Mohr pomaga okiełznać tego potwora. Jej książka to wspaniały zestaw koncepcji, ćwiczeń i praktyk, które pomogą zmienić twoje nawyki myślowe. Dzięki nim wyruszysz na przygodę swojego życia - ku odkrywaniu własnego potencjału.
Dagny Kurdwanowska, dziennikarka, autorka, redaktor prowadząca portalu Sukces Pisany Szminką

 

Nareszcie pojawiła się ta bardzo ważna książka, inspirująca kobiety do zajęcia należnego im, twórczego miejsca w świecie. Mam nadzieję, że mnóstwo pań zaczerpnie z niej siłę, by pokazać, na co naprawdę je stać.
Elizabeth Gilbert, autorka książki Jedz, módl się, kochaj

 

Obawiałam się, że będzie to kolejny poradnik typu "Jak już wiesz, czego chcesz, masz plan, będziesz zdeterminowana, to na pewno ci się uda". Nic bardziej mylnego. Ta książka w przenikliwy sposób próbuje uporać się z odwiecznym problemem kobiet tkwiącym w nich samych. Uczy podejmowania ryzyka i decyzji wynikających z osobistych pragnień, a nie z sugestii innych. Pokazuje, jak ważne jest zaufanie własnym ocenom i opiniom w budowaniu pozytywnej zmiany. Przeczytaj i oswój wyzwanie. Niejedno.
Olga Kozierowska, założycielka Sukcesu Pisanego Szminką

Dane techniczne

WYDAWNICTWO GALAKTYKA
AUTOR KSIĄŻKI TARA MOHR
LICZBA STRON 304
OPRAWA MIĘKKA
DATA WYDANIA 01 MARCA 2016

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl